A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вернигородоцький ліцей
Глуховецької селищної ради

Навчальний план Вернигородоцького ліцею на 2024-2025 н.р.

Дата: 24.04.2025 08:57
Кількість переглядів: 20

 

СХВАЛЕНО                                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні педагогічної   ради                            Директор _____ Олена ВАСИЛИШИНА

(протокол № 1 від  30.08.2024 року)                    наказ № _____  від 30.08.2024 року

                                                                                            

                                                                                          

ПОГОДЖЕНО

Начальник відділу освіти,

культури, молоді та спорту

Глуховецької селищної ради

________ Олена МИКЛІН

30.08.2024 року

 

 

 

 

 

 

  НАВЧАЛЬНИЙ  ПЛАН
Вернигородоцького  ліцею Глуховецької селищної ради

на 2024 / 2025  навчальний рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            

 

2024 рік

 

 

 

Пояснювальна записка

до  навчального плану Вернигородоцького ліцею

 Глуховецької селищної ради на 2024 – 2025 навчальний рік

Вернигородоцький ліцей Глуховецької селищної ради здійснює планування діяльності на підставі ст.53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Концепції нової української школи, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988 «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року», Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 № 898 «Про деякі питання державних стандартів повної загальної середньої освіти», Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти, затверджений постановою  Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.2020 № 143) «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, власного Статуту.

Згідно з Статутом, Вернигородоцький ліцей – ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією.  Мова навчання – українська.

У 2024 - 2025 навчальному році у Вернигородоцькому ліцеї  функціонуватимуть 11 класів, у яких навчатимуться 129 учнів:

 I ступінь - 4 класи;

 II ступінь -5 класів;

III ступінь - 2 класи.

До ліцею здійснюється підвіз учнів з сіл Вернигородок (ліс), Велике, Верболози,  Білопілля, Кашперівка, Козятин.

Метою діяльності закладу освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти та наданні якісних освітніх послуг.

Мережа учнівського контингенту:

Класи

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Учні

6

11

7

11

14

9

15

11

10

22

13

 

Навчальний план Вернигородоцького ліцею на 2024 - 2025 навчальний рік складено на основі освітньої програми закладу, затверджену рішенням педагогічної ради № 1 від 30.08.2024 року.

З урахуванням поетапного переходу закладу освіти на здійснення діяльності за новим Державним стандартом у 2024-2025  навчальному році освітня програма ліцею розроблена на основі типових освітніх програм :

– на рівні початкової освіти  - Типової освітньої програми для учнів 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2022 № 743);

 - Типової освітньої програми для учнів 3-4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2022 № 743);

 - на рівні базової середньої освіти:  у 5 - 6 класах  –  Типової  освітньої  програми  для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої  наказом МОН України від 09.08.2024  № 1120, додаток 3);

- у 7 класі ( цикл базового предметного навчання базової середньої освіти) -  Типової  освітньої  програми  для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої  наказом МОН України від 09.08.2024 № 1120, додаток 3);

у 8- 9 класах – Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04. 2018 № 405);

у 10-11 класах - на рівні профільної середньої освіти – Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04. 2018 № 408 у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 № 1493 зі змінами, внесеними наказом МОН від 31.03.2020 № 464, (таблиця 2).

Розробці навчального плану передувала система заходів з боку адміністрації і педагогічного колективу ліцею, спрямована на визначення пріоритетних напрямів у загальноосвітній підготовці здобувачів освіти, котра включала в себе:

1. Роботу з учнями:

- бесіди, щодо професійних намірів учнів і можливості їх реалізації;

  - діагностику профільного самовизначення.

2. Роботу з батьками:

- роз'яснювальні бесіди щодо Законів України «Про мову», «Про освіту»;

- вивчення освітньої мети, визначеної батьками для своїх дітей та шляхів її реалізації.

3. Роботу з педагогічними кадрами:

 - вивчення затверджених програм МОН України;

 - визначення груп предметів, які включені до навчального плану, беручи до уваги рівень підготовки кадрів та методичну забезпеченість.

4. Простеження професійного самовизначення випускників.

Навчальний план містить інваріантну складову (сформовану на державному рівні), базові, профільні та вибірково-обов’язкові предмети, а також варіативну складову, в якій передбачено додаткові години на вивчення навчальних предметів інваріантної складової, введення спецкурсів, курсів за вибором та факультативів, індивідуальних та групових занять. При розподілі варіативної складової робочого навчального плану враховано, що гранично допустиме навантаження вираховується на одного учня, а уроки фізичної культури не враховуються при визначенні цього показника.

У 1 - 4 класах викладатимуться окремі курси «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво».  Варіативна складова початкової школи:

1 клас – 1 година української мови (підсилення вивчення предмета);

 2 клас – 1 година математики (підсилення вивчення предмета);

3 клас – 1 година математики (підсилення вивчення предмета);

4 клас - 1 година математики (підсилення вивчення предмета);

Загальний обсяг навчального навантаження для учнів 5- 6 класів (адаптаційний цикл базової середньої освіти) закладу сформовано для класів з навчанням українською мовою.

Загальний обсяг навчального навантаження (в годинах), його розподіл між навчальними предметами / інтегрованими курсами освітніх галузей «Мовно-літературна», «Математична», «Природнича», «Соціальна і здоров’язбережувальна», «Громадянська та історична», «Мистецька»  орієнтований на визначений базовим навчальним планом Державного стандарту діапазон мінімальної та максимальної кількості годин у межах кожної освітньої галузі на адаптаційному ( 5-6 класи) та предметному циклах навчання базової середньої освіти ( 7 клас).

 Друга іноземна мова (польська) включена до навчального плану освітньої програми за вибором закладу освіти (як результат вивчення освітніх потреб учнів та особливостей організації освітнього процесу) як вибірковий освітній компонент за рахунок перерозподілу резервних навчальних годин інших освітніх галузей.

У 5-6 класах вивчатимуться інтегровані курси:

«Пізнаємо природу» - природнича галузь

«Здоров’я, безпека, добробут» - соціальна та здоров´язбережувальна галузь

«Досліджуємо історію та суспільство» - громадянська та історична галузь.

У 7 класі  вивчатимуться інтегровані курси:

«Математика» - математична освітня галузь

«Мистецтво» - мистецька галузь

«Здоров’я, безпека, добробут» - соціальна та здоров´язбережувальна галузь.

За рахунок годин навчального навантаження для перерозподілу між освітніми компонентами збільшено кількість годин на тиждень з розрахунку мінімального навчального навантаження:

 

5 клас:

українська література – 0,5 годин;

зарубіжна література – 0,5 годин;

математика – 1 година;

інтегрований курс «Пізнаємо природу» - 0,5 годин

інформатика – 0,5 годин

технології – 1 година;

музичне мистецтво – 0,5 годин

образотворче мистецтво – 0,5 годин.

6 клас:

українська література – 0,5 годин;

зарубіжна література – 0,5 годин;

математика – 1 година;

інтегрований курс «Пізнаємо природу» - 0,5 годин

географія – 1 година

інтегрований курс «Досліджуємо історію і суспільство» - 1 годин

інформатика – 0,5 годин

технології – 1 година;

музичне мистецтво – 0,5 годин

образотворче мистецтво – 0,5 годин

7 клас:

українська література – 0,5 годин;

зарубіжна література – 0,5 годин;

інтегрований курс «Математика» – 1 година;

біологія - 0,5 годин

інформатика – 1 година

історія України  – 0,5 годин

всесвітня історія – 0,5 годин

0,5 годин громадянської  освіти – на підсилення вивчення історії України

У 10-11 класах варіативна складова навчальних планів розділена таким чином: у 10 класі серед обов’язково – вибіркових предметів, за бажанням учнів, обрано вивчення інформатики та мистецтва, які викладатимуться наступним чином: у 10 класі - предмет «Інформатика» по 2 години на тиждень, предмет «Мистецтво» по 1 годині на тиждень;

- у 11 класі продовжиться вивчення обов’язково – вибіркових предметів інформатики та мистецтва, які викладатимуться наступним чином: предмет «Інформатика» по 1 годині на тиждень, предмет «Мистецтво» по 2 години на тиждень.

З метою розширення та поглиблення відомостей окремих тем з математики, української мови, історії України, якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання на підсилення вивчення предметів виділено:

 у 10 класі:

математика – 1 година.

 У 11  класі:

математика  - 1 година, для підсилення вивчення предмету;

українська мова – 0,5 годин;

історія України – 0,5 годин.

Курс «Захист України» викладається у 10  класі по 2 години на тиждень, 11 клас – 2 години на тиждень,  без поділу на групи для хлопців та дівчат, на базі Глуховецького ліцею Глуховецької селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та з метою виконання Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, предмет «Фізична культура» реалізується за рахунок модулів, які визначені шляхом  анкетування учнів:

5-6 класи: Модуль 1. Дитяча легка атлетика. Модуль 2. Футбол. Модуль 3.Рухливі ігри.

Модуль 4. Баскетбол. Модуль 5. Волейбол. Модуль 6. Корфбол.

Модуль 7. Баскетбол 3х3. Модуль 8. Бадмінтон. Модуль 9. Футзал.

Модуль 10. Доджбол. Модуль 11. Панна. Модуль 12. Gool Games.

7 клас: Модуль 1. Дитяча легка атлетика. Модуль 2. Футбол.

Модуль 3. Баскетбол. Модуль 4. Волейбол. Модуль 5. Корфбол.

Модуль 6. Баскетбол 3х3. Модуль 7. Бадмінтон. Модуль 8. Футзал.

Модуль 9. Доджбол. Модуль 10. Панна. Модуль 11. Gool Games.

7-9 класи -  футбол, баскетбол, волейбол,  легка атлетика;

10-11 класи – футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика.

Відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти години фізичної культури  не враховуються при визначенні гранично допустимого навантаження учнів.

Технологічна освітня галузь  у 5-6 класах реалізується через  модулі:

5 клас: Модуль 1. «Втілення задуму в готовий продукт за алгоритмом проєктно – технологічної діяльності».

Модуль 2 «Декоративно – ужиткове мистецтво».

Модуль 3. «Ефективне використання техніки і матеріалів без заподіяння шкоди навколишньому середовищу»

Модуль 4. «Турбота про власний побут».

6 клас: Модуль 1. «Втілення задуму в готовий продукт за алгоритмом проєктно – технологічної діяльності». Модуль 2 «Декоративно – ужиткове мистецтво».

Модуль 3. «Ефективне використання техніки і матеріалів без заподіяння шкоди навколишньому середовищу»

Модуль 4. «Турбота про власний побут».

Вчитель має можливість обрати тему проектної діяльності, реалізовуючи 1(і більше) проектів за кожним модулем з поданого переліку, адаптуючи його до потреб учнів.

В 7-9 класах освітня галузь «Технології» реалізується через модулі:

7 клас: : Модуль 1. Основи проектування, матеріалознавства та технології обробки.

Модуль 2. Технологія побутової діяльності та самообслуговування.

8 клас: : Модуль 1. Основи проектування, матеріалознавства та технології обробки.

Модуль 2. Технологія побутової діяльності та самообслуговування.

9 клас: Модуль 1. Основи проектування, матеріалознавства та технології обробки.

Модуль 2. Технологія побутової діяльності та самообслуговування.

Вчитель має можливість обрати тему проектної діяльності, реалізовуючи 1(і більше) проектів за кожним модулем з поданого переліку, адаптуючи його до потреб учнів.

Режим роботи Вернигородоцького ліцею:  

  • мова навчання – українська;
  • режим навчання – п'ятиденний;
  • змінність – одна зміна;
  •  початок занять – о 08.30 годині до 15.30 годин.

Тривалість уроків у початковій школі, основній та старшій відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» . Нормативна тривалість уроків у 1 класі  – 35 хвилин, у 2 - 4-х класах – 40 хвилин, 5-11 класах - 45 хвилин;

Тривалість перерв відповідно до чинного Положення про загальноосвітній навчальний заклад. Тривалість перерв від 10 до 20 хвилин. Велика перерва після третього уроку  (20 хвилин), після четвертого уроку (20 хвилин).

Щоденно о 9 годині 00 хвилин буде проводитись загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України (стаття 2 Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», лист Міністерства освіти і Науки України від 16.03.2022 №1/3472-22).

Навчальні заняття регламентуються розкладом уроків, затвердженим директором ліцею.

 Відповідно до статті 9 Закону України «Про освіту» та Інструктивно-методичні рекомендацій МОН України щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2024 - 2025 навчальному році, рішень військово-цивільних адміністрації Хмільницького району та батьків, освітній процес у Вернигородоцькому ліцеї організовується в безпечному освітньому середовищі, у змішаній формі. Форма організації освітнього процесу може змінюватися впродовж навчального року в залежності від безпекової ситуації в населеному пункті, може використовуватися очна (денна) або змішана форма, що поєднує очний і дистанційний режими.

 Відповідно до статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» структура навчального року, тривалість навчального тижня, інші форми організації освітнього процесу встановлюються закладом освіти у межах часу передбаченого освітньою програмою. Згідно частини першої ст. 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2024 року № 841 «Про початок навчального року під час  воєнного стану в Україні», освітній процес у 2024 - 2025 навчальний рік триватиме з  02 вересня 2024 року   до 30 червня 2025 року.

 Освітній процес організовується за семестровою системою з осінніми, зимовими, весняним та літніми канікулами. Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

 І семестр - з 02 вересня 2024 року по 27 грудня 2024 року

ІІ семестр – з 20 січня 2025 року по 06 червня  2025 року

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

 - Осінні – з 28 жовтня по 03 листопада  2024 року;

 - Зимові - з 30 грудня 2024 року по 19 січня 2025 року;

 - Весняні - з 31 березня по 06  квітня 2025 року.

- Лiтнi канікули - з дня закінчення навчального року до 31 серпня 2025 року. Закінчується навчальний рік проведенням річного оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти усіх класів та державної підсумкової атестації випускників початкової, базової та старшої школи. Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до чинного Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 №1369, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.01.2019 за № 8/32979.

Державна підсумкова атестація: - за освітній рівень початкової загальної середньої освіти - травень 2025 року;

- за освітній рівень базової загальної середньої освіти – червень 2025 року;

- за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі ДПА/ЗНО - травень-червень 2025 року.

Педагогічна рада закладу визнала недоцільним проведення  екскурсії для учнів 1-4 класів та навчальної  практики для учнів 5-8,10 класів - 10 днів протягом  2024 -  2025 навчального року.  

У 2024 - 2025 навчальному році пріоритетними є такі напрями освітньої діяльності: - продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа»;

 - реалізація  Державного стандарту базової середньої освіти (далі – Державний стандарт), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 898, зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2022 року № 9726:

- у 5-6 класах (адаптаційний цикл базової середньої освіти);

- у 7 класі (цикл базового предметного навчання базової середньої освіти).

- організація освітнього процесу після вимушеного переривання його звичного перебігу, викликаного спочатку тривалими карантинами, потім – військовою агресією рф на території нашої держави;

 - посилення національно-патріотичного виховання, формування громадянської позиції; просвіта з питань особистої безпеки;

- організація освітньої діяльності здобувачів освіти та способів побудови зворотного зв’язку в умовах очної, дистанційної, змішаної форм навчання;

 - психологічні аспекти організації освітнього процесу в умовах воєнного/післявоєнного стану.

Згідно з Листом Міністерства освіти України від 02.04.2018 №1/9-190 «Щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкової школи» різниця в часі навчальних годин 1-4 класів компенсується збільшенням тривалості перерв між уроками, додатковий облік і компенсація навчального часу в початковій школі у 2024-2025 навчальному році не проводиться.

 

 

 

 

 

Додаток  1

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

для 1-2 класів початкової школи з українською мовою навчання на 2024/2025 навчальний рік

(розроблений відповідно до Типового навчального плану для 1-2 класів початкової школи з навчанням українською мовою Типової  освітньої  програми, розробленої під керівництвом ШиянаР.Б. для 1-2 класів,затверджена  наказом МОН України від 12.08.2022 №743-22)

 

 

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень у класах

 

1 клас

2 клас

Разом

Українська мова

5

5

10

Англійська мова

2

3

5

Математика

3

3

6

Я досліджую  світ

7

8

15

Мистецтво

2

2

4

Фізична культура

3

3

6

Усього:

19 +3

21+3

40+6

Додаткові години на вивчення предметів інваріантної і варіативної складової, курсів за вибором, проведення індивідуальних  консультації  та групових занять

1
 

1

 

2

 

  1. Українська мова    (підсилення вивчення предмета)

 

  1. Математика            (підсилення вивчення предмета)

1

 

 

1

 

 

2

 

Гранично допустиме тижневе навантаження на учня

20

22

42

Сумарна кількість навчальних годин інваріантної і варіативної складових, що фінансується з бюджету (без урахування поділу класів на групи)

23

25

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  2

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

для 3-4 класів початкової школи з українською мовою навчання на 2024/2025 навчальний рік

(розроблений відповідно до Типового навчального плану для 3-4 класів початкової школи з навчанням українською мовою Типової  освітньої  програми, розробленої під керівництвом ШиянаР.Б. для 3-4 класів,затверджена  наказом МОН України від 12.08.2022 №743-22)

 

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень у класах

 

3 клас

4 клас

Разом

Українська мова

5

5

10

Англійська мова

3

3

6

Математика

4

4

8

Я досліджую  світ

7

7

14

Інформатика

1

1

2

Мистецтво

2

2

4

Фізична культура

3

3

6

Усього:

22+3

22+3

44+6

Додаткові години на вивчення предметів інваріантної і варіативної складової, курсів за вибором, проведення індивідуальних  консультації  та групових занять

1

 

1

 

2

 

  1. Математика (підсилення вивчення предмета)

1

1

2

Гранично допустиме тижневе навантаження на учня

23

23

46

Сумарна кількість навчальних годин інваріантної і варіативної складових, що фінансується з бюджету (без урахування поділу класів на групи)

26

26

52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою на2024/2025навчальний рік

(розроблений відповідно до Типової  освітньої  програми  для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої  наказом МОН України від 09.08.2024 № 1120, додаток 3)

 

Назва освітньої галузі

Навчальні предмети

Кількість годин

на тиждень у класах

5 клас

6 клас

Мовно- літературна

Українська мова

4

4

Українська література

1,5+0,5

1,5+0,5

Зарубіжна література

1+0,5

1+0,5

Іноземна мова (англійська)

3,5

3,5

Друга іноземна мова (польська)

2

2

Математична

Математика

4+1

4+1

Природнича

Інтегрований курс «Пізнаємо природу»

1,5+0,5

1,5+0,5

Географія

-

1+1

  Соціальна і здоров´язбережувальна                                                

Інтегрований курс «Здоров’я, безпека та добробут»

1

1

Громадянська та історична

Інтегрований курс «Досліджуємо історію та суспільство»

1

1,5+0,5

Інформатична

Інформатика

1+0,5

1+0,5

Технологічна

Технології

1+1

1+1

Мистецька

Музичне мистецтво

0,5+0,5

0,5+0,5

Образотворче мистецтво

0,5+0,5

0,5+0,5

Фізична культура

Фізична культура

3

3

Усього(без фізичної культури + фізична культура)

22,5+3

24+3

  Додаткові години на вивчення предметів інваріантної і варіативної складової, курсів за вибором, проведення індивідуальних  консультації  та групових занять

7

8,5

Гранично допустиме навчальне навантаження

28

31

Усього (без урахування поділу класів на групи)

30,5

 

33,5

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

для 7 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою на2024/2025навчальний рік

(розроблений відповідно до Типової  освітньої  програми  для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої  наказом МОН України від 09.08.2024 № 1120, додаток 3)

 

Назва освітньої галузі

Навчальні предмети

Кількість годин

на тиждень у класах

7 клас

Мовно- літературна

Українська мова

3

Українська література

1,5+0,5

Зарубіжна література

1+0,5

Іноземна мова (англійська)

3,5

Друга іноземна мова (польська)

2

Математична

Інтегрований курс «Математика»

4+1

Природнича

Географія

2

Біологія

2 + 0,5

Фізика

2

Хімія

1

  Соціальна і здоров´язбережувальна                                                

Інтегрований курс «Здоров’я, безпека та добробут»

1

Громадянська та історична

Історія України

0,5+0,5+0,5

Всесвітня історія

0,5+0,5

Громадянська освіта

 

Інформатична

Інформатика

1+1

Технологічна

Технології

1

Мистецька

 Інтегрований курс «Мистецтво»

1

Фізична культура

Фізична культура

3

Усього(без фізичної культури + фізична культура)

26,5+3

Додаткові години на вивчення предметів інваріантної і варіативної складової, курсів за вибором, проведення індивідуальних  консультації  та групових занять

6,5

Гранично допустиме навчальне навантаження

32

Усього (без урахування поділу класів на групи)

32 + 3

 

 

 

 

 

 

Додаток 5

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

для 8-9 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою і вивченням двох іноземних мов на2024/2025навчальний рік

(розроблений відповідно до Типової  освітньої  програми , затвердженої  наказом МОН України від 20.04.2018  №  405, таблиця 10)

 

 

Освітні галузі

Навчальні предмети

Кількість годин

на тиждень у класах

 

8 клас

9 клас

 

Мови і літератури

Українська мова

2

2

Українська література

2

2

Іноземна мова (англійська)

2

2

Друга іноземна мова (польська)

2

2

Польська  мова

2

2

Суспільствознавство

Історія України

1,5

1,5

Всесвітня історія

1

1

Основи правознавства

-

1

Мистецтво

1

1

  Математика                                                    

Математика

-

-

Алгебра  

2

2

Геометрія

2

2

Біологія

2

2

Географія

2

1,5

Фізика

2

3

Хімія

2

2

Технології

Трудове навчання

1

1

Інформатика

2

2

Здоров’я і фізична культура

Основи здоров’я

1

1

Фізична культура

3

3

 

Разом

 

29,5+3

 

31+3

  Додатковий час на предмети, факультативи, індивідуальні заняття та консультації

-

-

 Гранично допустиме навчальне навантаження

 

33

 

33

 

Всього (без урахування поділу класів на групи)

32,5

34

 

 

 

 

Додаток 6

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти

(розроблений відповідно до Типової освітньої програми, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 р. № 408(у редакції наказу МОН від 28.11.2019 №1493(зі змінами), таблиця 2)

 

      

Предмети

10 клас

11 клас

    Базові предмети

 

 

Українська мова

2

2+0,5

Українська література

2

2

Англійська мова

2

2

Зарубіжна  література

1

1

Історія України

1,5

1,5+0,5

Всесвітня історія

1

1

Громадянська освіта

2

-

Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)

3+1

3+1

Біологія і екологія

2

2

Географія

1,5

1

Фізика

3

3

Астрономія

-

1

Хімія

1,5

2

Фізична культура

3

3

Захист України

1,5+0,5

1,5+0,5

Вибірково - обов’язкові  предмети

3

3

Інформатика

2

1

Мистецтво

1

2

Всього

30+1

29+2

Додаткові години на профільні предмети, окремі базові предмети, спеціальні курси, факультативні курси та індивідуальні заняття

1,5

2,5

Історія України

 

0,5

Українська мова

 

0,5

Математика (підсилення вивчення предмета)

1

1

Захист України

0,5

0,5

Гранично допустиме навантаження на учня

33

33

Всього (без урахування поділу на класи)

31,5

31,5

 

 

Директор                   Олена ВАСИЛИШИНА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень